Filtre filter

Archív

Kategórie

Značka

Napísali sme pre Vás

img

Rozšírenie z CMYW na CMYK pre tlačiareň OKI Pro8432WT

Perspektívnym aj existujúcim užívateľom tlačiarní s bielym tonerom OKI Pro8432WT aktuálne pribudla možnosť alternatívne voliť medzi tlačou v systémoch CMYW alebo CMYK. Stačí, keď si vlastník tlačiarne dokúpi čierny toner s valcom a následne nainštaluje potrebné ovládače.

Prečítať celý článok
img

FOREVER TransferRIP – softvér pre tlačiarne OKI s bielym tonerom

FOREVER TransferRIP (pozrieť video) určený pre tlačiarne s bielym tonerom na nepriamu tlač ponúka množstvo nástrojov na správu farieb a optimalizáciu grafiky v rámci prípravy na proces termotransferu a podstatne tak rozširuje možnosti týchto tlačiarní.

Prečítať celý článok
img

BIELY TONER – revolúcia v oblasti digitálnej tlače

Do zaužívanej digitálnej tlače CMYK tonermi priniesla v roku 2013 spoločnosť OKI prevratnú technologickú novinku – rozšírila možnosti tlače o tlač bielym tonerom, čím ponúkla firmám a grafickým štúdiám úplne nové kreatívne možnosti v cenovej úrovni základných grafických CMYK zariadení.

Prečítať celý článok
img

OKI – Priekopník LED technológie

OKI, plným menom OKI Electric Industry Co., Ltd., založené v roku 1881, patrí medzi celosvetovo známe technologické značky. Svoju činnosť koncentruje do šiestich oblastí, pričom aktivity v oblasti tlačiarní predstavujú cca. 29% celkového obratu, čo radí túto oblasť na prvé miesto spomedzi všetkých oblastí činnosti.

Prečítať celý článok
img

Konica Minolta bizhub C227 a C287 – nová modelová rada farebných zariadení

Konica Minolta v snahe čo najviac vyjsť v ústrety individuálnym technickým a povedzme si pravdu aj cenovým požiadavkám každého zákazníka aktuálne na našom trhu ponúka paralelne dve modelové rady čiernobielych aj farebných multifunkčných zariadení s označením bizhub xx7/Cxx7 a bizhub xx8e/Cxx0i.

Prečítať celý článok
img

Platobná brána GoPay

Za 10 rokov sme sprostredkovali vyše 100 miliónov platieb

Prečítať celý článok