OKI Systems (Czech and Slovak) patrí v Českej republike a na Slovensku medzi lídrov v oblasti profesionálnej kancelárskej tlače. Zastúpenie OKI so sídlom v Prahe bolo založené v roku 1993.
OKI Europe je divízia spoločnosti OKI Data Corporation, spoločnosti skupiny OKI, ktorá vo svete zastáva popredné postavenie v oblasti LED inovácií pre spotrebiteľov už viac ako 130 rokov a zamestnáva viac ako 18 000 ľudí vo vyše 120 krajinách na celom svete.
Okrem širokého sortimentu cenami ovenčených tlačiarní a multifunkčných zariadení ponúka spoločnosť OKI Europe služby na optimalizáciu tlače a obehu dokumentov. Toto, spolu s integrovaným balíkom softvérových technológií a nástrojov, môže pomôcť spoločnostiam prevziať kontrolu nad ich nákladmi na tlač a dokumenty v zabezpečenom prostredí, či už kancelárskom, mobilnom alebo v rámci cloudu.

Naša spoločnosť sa práve kvôli vyššie spomenutému orientuje na tých firemných zákazníkov, ktorí pred internetovou kúpou zariadenia uprednostňujú služby spojené s obstaraním si zariadenia ako je poradenstvo, inštalácia, záručný a pozáručný servis a pre ktorých sú prevádzkové náklady dôležitejšie ako samotná obstarávacia cena. A práve pre nich máme v ponuke čiernobiele a farebné tlačiarne a multifunkčné zariadenia ako aj grafické tlačiarne z tzv. OKI ES- a Pro-série.

10 dôvodov prečo si vybrať LED tlačiareň
1. Jednoduchá údržba – LED technológia spoločnosti OKI neobsahuje žiadne pohyblivé časti; to znamená, že sa môže pokaziť menej komponentov a údržba a opravy sú oveľa jednoduchšie. S tým súvisí aj štandardná 3-ročná záruka.
2. Vynikajúca kvalita tlače – LED technológia spoločnosti OKI umožňuje rôzne úrovne intenzity pre každú tlačenú bodku. Výsledkom je vyššia úroveň detailov a väčšia farebná hĺbka, čo umožňuje vyrábať výtlačky v profesionálnej kvalite doma.
3. Vynikajúca rýchlosť – Kým laserové tlačiarne tlačia pomocou lúča, ktorý sa pohybuje dozadu a dopredu cez bubon, v LED tlačiarňach presvetlí množstvo LED diód naraz celý riadok. To znamená, že LED tlačiarne tlačia rýchlejšie, čo zvyšuje produktivitu.
4. Kompaktná veľkosť – Pretože LED tlačové hlavy sa nepohybujú, LED tlačiarne môžu byť oveľa menšie než iné zariadenia. Produkty OKI patria medzi tie najmenšie na trhu a zmestia sa do akéhokoľvek kancelárskeho alebo maloobchodného prostredia.
5. Presnosť – Tlačiarne a multifunkčné zariadenia od spoločnosti OKI môžu tlačiť neuveriteľne malé veľkosti bodiek, aby sa dosiahol veľmi presný výstup (presnosť bodových rozmerov LED), najmä v prípade malého písma. Môžete si to vyskúšať sami vytlačením celého románu Daniela Defoeho Robinson Crusoe na jednu stranu. Prezrite si výtlačok pomocou lupy, aby ste videli, aký je text čistý.
6. Priateľská k životnému prostrediu – Technológia LED využíva pri výrobe menej materiálnych zdrojov a menej energie a OKI tiež ponúka obojstrannú tlač v rámci celého modelového radu.
7. Široká flexibilita médií – OKI kombinuje technológiu LED s jedno-prechodovou plochou dráhou papiera, ktorá ponúka najlepšiu rýchlosť tlače vo svojej triede a bezkonkurenčné možnosti manipulácie s médiami od A6 do dĺžky 1,32m a do hmotnosti 360g/m2, aby vám pomohla so všetkým čo potrebujete tlačiť, od vizitiek po transparenty.
8. Štandardná obojstranná tlač – Vďaka technológii LED je ľahké tlačiť, kopírovať alebo skenovať v obojstrannej tlači bez zníženia kvality tlače. Na rozdiel od technológie atramentových tlačiarní, kde atrament vsiakne do papiera, technológia LED spája toner s papierom. Toto eliminuje presvitanie pri obojstrannej tlači a pred tlačou na druhú stranu nemusíte čakať, kým papier uschne.
9. Žiadny kompromis – Pre kvalitnú tlač pomocou atramentovej technológie musíte rýchlosť spomaliť alebo si kúpiť drahé špeciálne médiá. Pri LED taký kompromis nie je; výtlačky sú vždy dobrej kvality, vždy pri vysokej rýchlosti a nie sú potrebné žiadne špeciálne médiá.
10. Spoľahlivosť – Ako už bolo uvedené, v LED tlačiarňach nie sú žiadne pohyblivé časti, ktoré by sa mohli rozbiť, čo ich robí spoľahlivejšími a odolnejšími. Digitálne LED tlačiarne OKI navyše používajú priamu dráhu papiera (Single Pass Color), ktorá je menej citlivá na zaseknutie papiera pri prísune ťažkých položiek ako sú obálky alebo štítky.