Spoločnosť Konica Minolta od svojho založenia v roku 1873 využívaním rozmanitých technológií a inovácií, rozširuje svoje podnikanie v rôznych oblastiach vrátane kancelárskeho vybavenia, optických systémov na priemyselné použitie a diagnostických zobrazovacích systémov.

Konica Minolta Holding Inc. patrí medzi celosvetových lídrov na trhu poskytovateľov produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania. Pôsobí vo viac ako 60 krajinách po celom svete a zamestnáva viac ako 35 000 zamestnancov. Jej hlavná centrála sídli v Tokiu, európska centrála sa nachádza v Hannoveri. Konica Minolta Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1990. Jej hlavným poslaním je poskytovanie komplexných tlačových riešení a technológií. Multifunkčné zariadenia a produkčné zariadenia sú vhodné tak pre kancelárske prostredie, ako aj pre profesionálne tlačiarne. V ponuke spoločnosti je taktiež integrácia softvéru pre digitalizáciu dokumentov, ich obeh a dlhodobú archiváciu.

Kancelárske služby
Firmy čelia zložitým výzvam, ako je nutnosť znižovania prevádzkových a riadiacich nákladov, zatiaľ čo musia súčasne čeliť náročným dokumentačným procesom, ako je efektívne zhromažďovanie, zdieľanie a archivácia informácií. Spoločnosť Konica Minolta ako popredný poskytovateľ služieb ponúka vysoko kvalitné IT riešenia na podnikovej úrovni, ktoré vašej organizácii umožňujú transformovať pracovné postupy. Naše profesionálne portfólio zahŕňa všetko od optimalizácie podnikových procesov a služieb pre správu dokumentov až po multifunkčné periférne zariadenia.

Komerčná a priemyselná tlač
Komerčná a interná firemná tlač, profesionálne tlačové služby a priemyselná atramentová tlač výrazne pokročili, najmä pokiaľ ide o digitálne tlačové systémy umožňujúce tlač malosériových a premenlivých dát. Spoločnosť Konica Minolta ponúka najnovšie tlačové riešenia – môžete si vybrať z radu našich tlačových systémov, služieb a súvisiaceho vybavenia, ktoré vám uľahčia pracovné povinnosti.