Radi by ste mali vytlačenú fotografiu či obraz vo veľkom formáte na fotopapieri alebo umeleckom plátne?

Tlačíme v najvyššej fotografickej kvalite na špeciálnom plotri, ktorý vytvára výsledný odtieň farby za pomoci 11-tich UV odolných atramentových náplní, pričom zabezpečuje ich homogénny lesk na potlačenom médiu pomocou zvýrazňovača lesku.

Široké spektrum použitých materiálov či už hárkových (Mondi), alebo v rolkách (Hewlett-Packard) a takisto umeleckých plátien (Hewlett-Packard) zaručuje napríklad aj farebnú stálosť pri vystavení bez pôsobenia priameho slnečného svetla, vodeodolnosť, možnosť laminovania ap. Samozrejme, ak nám to naše technológie umožnia, pokúsime sa vyjsť v ústrety vašim špeciálnym predstavám.

Vašu požiadavku vieme spracovať rovnako z fyzicky donesenej papierovej formy ako aj zo vstupných elektronických dát, ktoré nám môžete doručiť mailom alebo osobne vo formáte PDF, PSD, TIFF, JPEG, CDR (11) prípadne inom podľa vzájomnej dohody.

Výber z cenníka fotografickej tlače nájdete v cenníku nižšie, kompletný cenník tu. Všetky uvedené ceny sú s DPH. Pri dlhodobej spolupráci ponúkame možnosť zbernej mesačnej fakturácie, rovnako tak garantujeme osobitný a ústretový prístup.

Počas pracovných hodín nás zastihnete telefonicky alebo osobne na adrese, zároveň nás môžte kedykoľvek kontaktovať mailom na planografia@ikaro.sk.

 Inkjetová (atramentová) UV odolná tlač m 2 
 95 - 130g natieraný papier  27€ 
 170 - 270g matný, lesklý a samolepiaci fotopapier  32€ 
 400 - 430g matné, lesklé plátno  72€