Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Toner cartridge, yellow pre CP2025 pre 2, 800 str.

Cena tovaru:
126,40 € (s DPH)
105,34 € (bez DPH)

VýrobcaHP
Viac informáciípocitace@ikaro.sk
Part numberCC532A
DostupnosťSkladom
Prehľad

Žltá tlačová kazeta HP 304A LaserJet poskytuje vašej kancelárii kvalitu ako od profesionálnych tlačových služieb so živými, pútavými farbami, ostrým textom a realistickou fotografickou kvalitou. Rozdiel, ktorý zviditeľní vaše podnikanie.

Funkcie

Upútajte pozornosť živými farbami a výraznou grafikou. Povedzte to nielen slovami, ale aj vernou a realistickou fotografickou kvalitou. Komunikujte pomocou jasného, dobre čitateľného textu a ostrých detailov. Zdokonalený toner HP ColorSphere – kvalita fotoslužby umožňujúca propagáciu s vysokou účinnosťou.
Vďaka originálnym výrobkom HP je tlač jednoduchá. Šetrite čas s ikonou „Nakúpiť spotrebný materiál“ na ploche a HP SureSupply1. A tlačte rôzne dokumenty – od farebných marketingových materiálov s kvalitou ako z fotoslužby až po cenovo výhodné čiernobiele strany.
Zabráňte plytvaniu časom a peniazmi na opakovanú tlač. Inteligentné funkcie kazety umožňujú systému optimalizovať kvalitu a spoľahlivosť tlače. Na zaistenie jednotných farieb pri vysokých rýchlostiach je systém nastavený na jedinečné vlastnosti tonera HP ColorSphere.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Žltá
Technológia tlače
Laser
Výdatnosť strán (farebné)
2800 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 30 °C
Rozsah skladovacích teplôt
-20 až 40 °C
Skladovacia vlhkosť
10 až 90 % relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
385 x 109 x 125 mm
Hmotnosť balenia
0,9 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Tonerová kazeta
Sprievodca recykláciou
 


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete