Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Logitech® ConferenceCam Connect - SILVER - USB

Cena tovaru:
454,30 € (s DPH)
378,58 € (bez DPH)

VýrobcaLOGITECH
Viac informáciípocitace@ikaro.sk
Part number960-001034
DostupnosťOveriť
Ideálna zariadenie pre malé pracovné skupiny
Systém Connect je optimalizovaný pre tímy o 1-6 osobách - je tak zaistené, že každý uvidí a bude videný a nikomu neunikne ani slovo.
Vychutnajte si obraz v rozlíšení HD 1080p, 4x digitálny zoom, zvuk v okruhu 360 stupňov a funkciu bezdrôtovej projekcie obrazovky v prakticky ľubovoľnom pracovnom priestore.

Prenosná, univerzálna konštrukcia
Organizujte videokonferencie na cestách. Systém Connect je kompaktný a ľahko sa prenáša na rokovania. Alebo si ho zbaľte so sebou na cesty a neprídete tak o možnosť stretnúť sa "tvárou v tvár".
Kapacita nabíjacie batérie systému Connect umožňuje nepretržitý videohovor s dĺžkou až 3 hodiny. V režime hlasitého odposluchu je životnosť batérie až 15 hodín.

Systém Connect bude veľmi pravdepodobne kompatibilný s videokonferenčné aplikáciou, ktorú aktuálne používate. Systém Connect bez problémov funguje s aplikáciami Skype for Business, Cisco jabber, WebEx, Microsoft Lync a väčšinou ostatných videokonferenčných softvérových aplikácií (prostredníctvom programu Logitech Collaboration Program).

Rozlíšenie videa: Full HD 1080p
Zorné pole: 90°
Pripojenie: USB
Rozmery: 304,2 x 75 x 75 mm
Homotnosť: 800 g
Dĺžka kábla: 2 m
Obsah balenia: Connect ConferenceCam, ďialkové ovládanie, napájací adaptér s prípojkou, regionálne prípojky, kábel USB, užívateľská príručka

 


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete