Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

HP 364 Black Inkjet Print Cartridge

Cena tovaru:
11,50 € (s DPH)
9,58 € (bez DPH)

VýrobcaHP
Viac informáciípocitace@ikaro.sk
Part numberCB316EE
DostupnosťOveriť
Prehľad

Čierna atramentová kazeta HP 364 tlačí ostrý text v laserovej kvalite. Spoľahnite sa na perfektnú kvalitu tlače HP a jednoduchý spôsob recyklovania atramentových kaziet. Produkujte výtlačky odolné voči vode, rozmazaniu a vyblednutiu so samostatnými atramentmi a fotopapierom HP Advanced Photo Paper1.

Funkcie

Tlačte trvácne dokumenty s textom v kvalite laserovej tlače a s ostrou grafikou v škále šedej s čiernym pigmentovým atramentom HP Photosmart. Archivujte dokumenty, ktoré si zachovajú kvalitu textu celé desaťročia bez vyblednutia vďaka originálnym atramentom HP1.
Pomocou originálnych atramentových kaziet HP môžete tlačiť jednoducho a dostupne. Založenie kazety je jednoduché – jedinečná farba a uchytenie zaručujú vloženie správnej atramentovej kazety na správne miesto.
Originálne atramentové kazety HP poskytujú výbornú spoľahlivosť a výkon. Všetky originálne atramentové kazety HP sú zaručene bezchybné počas obdobia záruky, pokiaľ ide o materiály a spracovanie.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Čierna
Veľkosť kvapky atramentu
14 pl
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (čiernobiela)
Asi 250 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Testované na tlačiarni HP Photosmart D5460. Približná priemerná hodnota na základe normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
5 až 50 oC
Rozsah skladovacích teplôt
-40 až 70 oC
Skladovacia vlhkosť
od 5 do 80% relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
107 x 24 x 115 mm
Hmotnosť balenia
0,05 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová a atramentová kazeta a tlačové hlavy HP počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazeta
 


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete