Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (17)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

| << | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | | >> >>
Dostupnosť:
Cena s DPH1,22 €
Cena bez DPH 1,02 €
Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický způsob ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,67 €
Cena bez DPH 1,39 €
Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,68 €
Cena bez DPH 1,40 €

Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický způsob ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,77 €
Cena bez DPH 1,47 €
Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 62,5/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,77 €
Cena bez DPH 1,47 €
Optický pigtail s konektorem SC a vláknem 9/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický způsob ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,95 €
Cena bez DPH 1,62 €

Optický pigtail s konektorem ST a vláknem 50/125. Určen pro ukončování optických kabelů metodou spojování vláken, jako je například svařování nebo mechanický způsob ...
Dostupnosť:
Cena s DPH2,55 €
Cena bez DPH 2,13 €
Dostupnosť:
Cena s DPH2,68 €
Cena bez DPH 2,23 €
Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 5m Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel ...
Dostupnosť:
Cena s DPH3,08 €
Cena bez DPH 2,57 €

Dostupnosť:
Cena s DPH3,20 €
Cena bez DPH 2,67 €
Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10m Jacket: yellow Plug: SC/APC ...
Dostupnosť:
Cena s DPH4,00 €
Cena bez DPH 3,34 €
JW118A Přehled - PC-AC-EC Continental European/Schuko AC Power Cord
Dostupnosť:
Cena s DPH4,13 €
Cena bez DPH 3,44 €


| << | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete