Finančná
kalkulačka

OKI prebralo od Seiko zariadenia na veľkoformátovú tlač


OKI posilňuje svoju pozíciu v oblasti profesionálnej tlače s novými atramentovými strojmi pre inžinierske a grafické aplikácie.

Spoločnosti OKI Data Corporation a Seiko Instruments podpísali dohodu, na základe ktorej OKI prevzala celosvetové aktivity Seiko v oblasti širokoformátovej tlače a začlenila ich do novovzniknutej spoločnosti OKI Data Infotech.

V ponuke OKI Data Infotech sú tak odteraz dostupné širokoformátové ekosolventné tlačiarne ColorPainter so šírkou tlače 64 palcov (ColorPainter E-64s, ColorPainter M-64sColorPainter M-64s LCIS) a 104 palcov (ColorPainter H3-104s). Rôznorodé požiadavky na kvalitu tlače pokrýva OKI možnosťou výberu medzi šesť, sedem a osemfarebnými modelmi, rovnako tak požiadavky na prevádzkové náklady pri tlačí, kde je dostupný aj model s kapacitou 4,5 litra atramentu pre každú z farebných zložiek.

Tieto zariadenia nájdu svoje využitie pri tlači na široké spektrum materiálov s výslednym použitím tak v interiéri, ako aj exteriéri. Pre väčšinu zariadení sú dostupné aj špeciálne 3M atramenty, ktoré v kombinácii s certifikovanými tlačovými 3M médiami garantujú UV stabilita výtlačkov pre exteriér až na obdobie ôsmich rokov.
 25.08.2017 Ing. René PiatničkaSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO