Finančná
kalkulačka

O našej spoločnosti IKARO s.r.o.


Od augusta 1992, aktuálne teda už viac ako 25 rokov, pôsobíme na poli informačných technológií (IT). Počas dlhoročnej snahy o zlepšovanie kvality našich služieb a dodávaných produktov sme sa stali zmluvnými partnermi viacerých renomovaných výrobcov, od roku 2006 sme navyše držiteľom certifikátu pre systém manažérstva kvality podľa EN ISO 9001:2000.

 

Zo štartovacieho počtu troch zamestnancov náš počet postupom času narástol na takmer dve desiatky. Kamenné prevádzky máme v Prešove a v Trebišove, pričom našou servisnou činnosťou pokrývame teritórium Prešovského a Košického kraja. Prostredníctvom internetového obchodu www.ikaria.sk realizujeme dodávky tovaru prakticky na celom území Slovenska.
 
Aj keď sa primárne orientujeme na zákazníkov z firemného prostredia, je u nás vítaný aj najobyčajnejší spotrebiteľ. Jemu, tak ako aj zákazníkom z firemného prostredia, dnes vieme popri predaji a servise ponúknuť aj krátkodobý či dlhodobý prenájom nami dodávaných zariadení, poprípade rôzne spôsoby financovania ich obstarania.


Oproti službám jedného z prvých kopírovacích strojov pre verejnosť, ktorý sme začali prevádzkovať na území Prešova v roku 1993, dnes v našom A0 Štúdiu ponúkame ucelený sortiment reprografických prác ako je kopírovanie, tlač, skenovanie, laminovanie a viazanie dokumentov so špecializáciou na tzv. veľkoformátové dokumenty (formát väčší ako A3), kde pokrývame potreby architektov, projektantov, konštruktérov, fotografov a grafikov.

K pôvodnej orientácii na počítače, tlačiarne a licenčný softvér v našej ponuke postupom času pribudli kopírovacie a duplikačné stroje, multifunkčné zariadenia, plotre, servery, notebooky, záložné zdroje, kancelárska a interaktívna technika, spotrebný materiál a iné.
 
V oblasti služieb sme k základnému servisu nami dodávanej IT techniky postupne pridali služby s vyššími nárokmi na našu kvalifikáciu – komplexnú správu, upgrade, monitoring, optimalizáciu výkonu a antivírovú ochranu IT techniky, ako aj realizácie káblových a bezdrôtových počítačových sietí. Bežný servis kopírovacích strojov a multifunkčných zariadení postupne prerástol do realizácii zmluvného servisu s garanciou kontinuálneho udržiavania prevádzkyschopného stavu zariadení našich zákazníkov. Pribudli sofistikované riešenia v oblasti tlače ako kalibrácia farieb a tvorba ICC profilov, riešenia podporujúce sledovanie, identifikáciu, manažovanie a správu užívateľov, rovnako v oblasti skenovania riešenia zabezpečujúce digitalizáciu dokumentov za účelom ich následnej elektronickej archivácie, prípadne vyťaženia dát.
 

08.09.2017 Ing. Róbert StaškoSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO