Finančná
kalkulačka

Inštalácia Konica Minolta Bizhub 224e v Kontajnerovej škole


Prešov, 28.12.2013
Koncom novembra predstavila Konica Minolta novú radu čiernobielych digitálnych multifunkčných zariadení s označením Bizhub 224e / Bizhub 284e / Bizhub 364e. Počas predstavenia sa konalo taktiež obchodné a technické školenie pre partnerov. Firma IKARO s.r.o., ako dlhoročný partner spoločnosti Konica Minolta Slovakia, bola pri tom. Jeden z prvých strojov Konica Minolta Bizhub 224e na Slovensku putoval do Prešova, aby nakoniec skončil v Kontajnerovej škole v Chminianskych Jakubovanoch.


Inštaláciu sme vykonali začiatkom decembra. Kontajnerová škola v Chminianskych Jakubovanoch je úplne nová montovaná budova, ktorá je v prevádzke len od začiatku tohto školského roka, teda čosi vyše troch mesiacov. Nachádza sa nenápadne vo svahu za Špeciálnou Základnou školou. Najprv sme si ju ani nevšimli a neskôr v obci sme sa opýtali, kde majú "tú montovanú školu ?" Odpoveď bola: "V záhrade :)" Tak sme sa vrátili a našli malú zelenú prízemnú budovu učupenú vo svahu. K budove sa nedá bežne dostať autom, tak sme stroj museli asi 50 metrov preniesť. Vítali nás malé deti, ktoré akurát nastúpili na umývanie rúk. Boli sme pre nich atrakciou.

Budova je síce dokončená a odovzdaná na bežné používanie, no zatiaľ chýbajú rozvody na počítačové pripojenie. Našli sme teda stroju núdzové miesto v zborovni. Zapojili sme ho, nastavili tlač aj skenovanie a samozrejme zaškolili obsluhu. Asistovala nám milá pani riaditeľka, ktorá sa tešila z nového vybavenia. Veríme, že sa jednému z prvých strojov tohto typu na Slovensku bude v Chminianskych Jakubovanoch dariť a prajeme personálu i žiakom Kontajnerovej školy, aby naplno využili jeho veľký potenciál.

    
                   

 
 

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO