Finančná
kalkulačka

IKARO predstavuje nové farebné multifunkčné zariadenia OKI


Spoločnosť OKI uviedla na trh dvojičku zariadení ES8453MFP a ES8473MFP, ktoré sú dlho očakávanou náhradou za presluhujúce modely ES8451+MFP a ES8461+MFP.

Doterajší užívatelia OKI modelov tejto triedy sa môžu tešiť na podstatné vylepšenie funkcionality skenera, na pokročilé funkcie umožňujúce zabezpečenú a mobilnú tlač, nastavenie a správu užívateľských účtov a práv, sledovanie a správu zariadenia v reálnom čase, kontrolu nákladov na tlač a kopírovanie, ako aj radu moderných softvérových riešení.

K dispozícii sú tri verzie oboch zariadení - od stolovej označenej ako „dn“ verzia so zásobníkom na 300 listov papiera cez samostatne stojacu verziu „dnct“ s dvoma zásobníkmi na 835 listov papiera až po verziu „dnv“ so štyrmi zásobníkmi s celkovou kapacitou 1.905 listov papiera.

Zariadenia sú osadené osvedčenou LED tlačovou technológiou s doživotnou zárukou na LED hlavu. Vysokokapacitné tonery a oddelený spotrebný materiál sú zárukou nízkych prevádzkových nákladov. Bezplatný záručný servis v mieste inštalácie počas trvania nadštandardnej 3-ročnej záruky je u OKI v ES sérii samozrejmosťou.

 

V prípade potreby akýchkoľvek ďalších informácií ohľadom ponúkaných zariadeniach nás kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom na adrese oki@ikaro.sk.
 

07.09.2015 Ing. René PiatničkaSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO