Finančná
kalkulačka

Ako vznikalo naše PF 2015
Poslednou koncoročnou aktivitou smerom k zákazníkom a partnerom našej firmy je obvykle PF-ko t.j. novoročný pozdrav, ktorý odovzdávame buď osobne, alebo formou e-mailu.

Kým po minulé roky príprava PF-ka v sebe zahŕňala predovšetkým prácu za počítačom, v tomto roku sme sa rozhodli pridať k tomu čosi navyše. Vytvorili sme netradičný pozdrav, ktorý Vám zároveň priblíži aktivity, ktorými, mimo bežných obchodných a servisných, naša firma počas roka 2014 žila -  podarilo sa nám takto úspešne absolvovať štafetový beh Od Tatier k Dunaju, maratóny v Banskej Bystrici a Košiciach, nočný beh Košicami a iné pod značkou IKARIA.sk, ktorá je internetovým obchodom spoločnosti IKARO s.r.o. (Viac tu)

Počas našich bežeckých tréningov využívame GPS navigáciu (či už v mobile, alebo v hodinkách), ktorá nám pomáha zaznamenávať si náš beh – jeho trasu, odbehnutú vzdialenosť, rýchlosť, prevýšenie a tempo. Následne si takto vieme naše behy vyhodnocovať a svoje výkony porovnávať a zlepšovať. Mapa ktorá sa vytvorí pomocou GPS potom vyzerá takto:Rovnaký spôsob sme využili aj pri tvorbe nášho novoročného pozdravu a PF-ko sme si jednoducho vybehali. Samotnú trasu sme vymysleli tak, aby jej výsledná GPS kresba predstavovala symbol Vianoc– vianočný zvonec.

Dňa 18.12.2014 sme preto v centre Prešova absolvovali beh v zostave Igor Bilák, Róbert Staško a Jozef Verbovský, pričom sme prebehli takmer 8km s výsledným časom 49 minút. Výslednú kresbu našej trasy sme finálne upravili tak, že sme odstránili dolné spojenie medzi písmenami a zvoncom.

Nižšie nájdete originálne kresby z jednotlivých GPS navigácií ako aj video zo samotného behu.

      


 

 

23.12.2014 Jozef VerbovskýSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO