Finančná
kalkulačka

OKI

Rozšírenie z CMYW na CMYK pre OKI Pro8432WT 

 
Perspektívnym aj existujúcim užívateľom tlačiarní s bielym tonerom OKI Pro8432WT aktuálne pribudla možnosť alternatívne voliť medzi tlačou v systémoch CMYW alebo CMYK.
Stačí, keď si vlastník tlačiarne Pro8432WT dokúpi čierny toner s valcom a následne nainštaluje potrebné ovládače.


OKI prebralo od Seiko zariadenia na veľkoformátovú tlač 

OKI posilňuje svoju pozíciu v oblasti profesionálnej tlače s novými atramentovými strojmi pre inžinierske a grafické aplikácie.

Spoločnosti OKI Data Corporation a Seiko Instruments podpísali dohodu, na základe ktorej OKI prevzala celosvetové aktivity Seiko v oblasti širokoformátovej tlače a začlenila ich do novovzniknutej spoločnosti OKI Data Infotech.

V ponuke OKI Data Infotech sú tak odteraz dostupné širokoformátové ekosolventné tlačiarne ColorPainter so šírkou tlače 64 palcov (ColorPainter E-64s, ColorPainter M-64sColorPainter M-64s LCIS) a 104 palcov (ColorPainter H3-104s). Rôznorodé požiadavky na kvalitu tlače pokrýva OKI možnosťou výberu medzi šesť, sedem a osemfarebnými modelmi, rovnako tak požiadavky na prevádzkové náklady pri tlačí, kde je dostupný aj model s kapacitou 4,5 litra atramentu pre každú z farebných zložiek.Porovnanie OKI tlačiarní s bielym tonerom 

Dátum poslednej aktualizácie - júl 2019
 
Portfólio OKI tlačiarní s bielym tonerom sa z pôvodných dvoch rozrástlo na aktuálne štyri modely, ktoré sa od seba líšia vo viacerých ohľadoch z ktorých vyberáme:
- primárne určenie tlačiarne: priama alebo nepriama tlač
- formát potláčanej plochy: A4, A3 alebo SRA3
- počet farebných jednotiek: 3+1/1, 4, 4+1/1, 5


FOREVER TransferRIP – softvérový RIP pre tlačiarne OKI s bielym tonerom 

Dátum poslednej aktualizácie - september 2017

 

FOREVER TransferRIP v kombinácii s transferovými médiami FOREVER a digitálnymi LED tlačiarňami OKI Pro7411WT, Pro8432WTPro9541dn s bielym tonerom otvára pri plnofarebnej potlači bieleho a farebného reklamného textilu rôznych materiálov a reklamných predmetov neuveriteľné možnosti - umožňuje užívateľom aj pri malej a kusovej produkcii dosiahnuť efektivitu a výsledky, kedy je výsledná potlač textílie na dotyk jemnejšia, ako pri sieťotlači.IKARO predstavuje nové farebné multifunkčné zariadenia OKI 

Spoločnosť OKI uviedla na trh dvojičku zariadení ES8453MFP a ES8473MFP, ktoré sú dlho očakávanou náhradou za presluhujúce modely ES8451+MFP a ES8461+MFP.

Doterajší užívatelia OKI modelov tejto triedy sa môžu tešiť na podstatné vylepšenie funkcionality skenera, na pokročilé funkcie umožňujúce zabezpečenú a mobilnú tlač, nastavenie a správu užívateľských účtov a práv, sledovanie a správu zariadenia v reálnom čase, kontrolu nákladov na tlač a kopírovanie, ako aj radu moderných softvérových riešení.

K dispozícii sú tri verzie oboch zariadení - od stolovej označenej ako „dn“ verzia so zásobníkom na 300 listov papiera cez samostatne stojacu verziu „dnct“ s dvoma zásobníkmi na 835 listov papiera až po verziu „dnv“ so štyrmi zásobníkmi s celkovou kapacitou 1.905 listov papiera.

Zariadenia sú osadené osvedčenou LED tlačovou technológiou s doživotnou zárukou na LED hlavu. Vysokokapacitné tonery a oddelený spotrebný materiál sú zárukou nízkych prevádzkových nákladov. Bezplatný záručný servis v mieste inštalácie počas trvania nadštandardnej 3-ročnej záruky je u OKI v ES sérii samozrejmosťou.

 

V prípade potreby akýchkoľvek ďalších informácií ohľadom ponúkaných zariadeniach nás kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom na adrese oki@ikaro.sk.
 IKARO predstavuje dvojičku najnovších OKI A4 čiernobielych tlačiarní ES4132dn a ES5112dn 

IKARO predstavuje najnovšie OKI A4 čiernobiele tlačiarne ES4132dn a ES5112dn
Úspešná, spoľahlivá a úsporná tlačiareň OKI ES4131dn vybavená osvedčenou a energeticky nenáročnou LED tlačovou technológiou sa dočkala svojho nástupníckeho modelu ES4132dn, ktorý Vám okrem obvyklých štandardov ES série ako je duplex či sieťová karta naviac prináša:
 
 
 • rýchlosť tlače 40 strán za minútu
 • priamu tlač z USB kľúča
 • vstavanú 3 GB eMMC pamäť
 • gigabitové sieťové pripojenie a možnosť bezdrôtového pripojenia
 • výnimočný toner na 10.500 strán, ktorý je súčasťou balenia strojaIKARO predstavuje dvojičku najnovších OKI A4 čiernobielych multifunkčných zariadení ES4192dn a ES5162dn 

Úspešné, spoľahlivé a úsporné zariadenia OKI ES4161dn a ES4191dn vybavené osvedčenou a energeticky nenáročnou LED tlačovou technológiou sa dočkali svojich nástupníckych modelov OKI ES4192dn a ES5162dn, ktoré  Vám okrem obvyklých štandardov ES série ako je RADF, duplex či sieťová karta naviac prinášajú:

 

 
 • faxovanie
 • ešte vyššiu rýchlosť tlače, kopírovania a skenovania
 • 7" farebný LCD displej s dotykovou obrazovkou pre jednoduchšie ovládanie
 • vstavanú 3 GB eMMC pamäť
 • bezdrôtové pripojenie (štandard pre model ES5162dn)
 • výnimočný toner na 10.500 strán, ktorý je súčasťou balenia strojaIKARO youtube.com kanál ponúka ... 

Prešov, 03.01.2014
Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti naše inštruktážne video ku OKI tlačiarňam s bielym tonerom (OKI ES7411WT a OKI ES9420WT).Slovenské prvenstvo patrí firme IKARO aj pri inštalácii OKI ES7170dn MFP 


Prešov, 19.11.2013
Keď nás oslovilo vedenie jednej z najväčších základných škôl na Slovensku a prednieslo nám svoju predstavu o čiernobielom multifunkčnom zariadení formátu A4, hneď nám bolo jasné, že jedným z horúcich kandidátov bude úplná novina výrobcu OKI uvedená na slovenský trh túto jeseň, model ES7170dn MFP.IKARO ako prvé na Slovensku realizovalo inštaláciu OKI ES7470dn MFP 

Prešov, 4.11.2013.
S končiacim sa letom spoločnosť OKI uviedla na slovenský trh nové farebné multifunkčné zariadenia formátu A4 modelovej rady OKI ES7400 MFP určené pre stredné a veľké pracovné skupiny.BIELY TONER - revolúcia v oblasti digitálnej tlače 

Dátum poslednej aktualizácie - júl 2019

Do zaužívanej digitálnej tlače na báze CMYK tonerov priniesla v roku 2013 spoločnosť OKI prevratnú technologickú novinku – rozšírila možnosti tlače o tlač bielym tonerom, čím ponúkla firmám a grafickým štúdiám úplne nové kreatívne možnosti v cenovej úrovni základných grafických CMYK zariadení.
 
Aktuálne dostupné ucelené portfólio tlačiarní OKI s bielym tonerom ponúka dve základné možnosti aplikácie – nepriamu a priamu tlač. S výnimkou priamej tlače čistej bielej (napr.biele písmená vytlačené na čierny papier) sa vo všetkých ostatných prípadoch biely toner využíva na vytvorenie bielej vrstvy/podkladu medzi potláčaným materiálom a samotnou farebnou (CMYK) grafikou, ktorá tým vo výsledku získa na potláčanom materiáli potrebný kontrast, jas a žiarivosť, čo by bez použitia bieleho tonera nebolo inak dosiahnuteľné - aplikovanú bielu tonerovú vrstvu/podklad pod vytlačenou grafikou ľudské oko v konečnom dôsledku nijak samostatne nevníma t.j. výsledná grafika pôsobí úplne prirodzene.


FAQ k OKI tlačiarniam s bielym tonerom 

Dátum poslednej aktualizácie - júl 2019

 

Q:  Aký povrch má motív po nažehlení na tričko?

A:  Štandardne nažehlený motív na tričku má lesklý vzhľad. Avšak je možnosť dosiahnuť matný vzhľad motívu a to tak, že potlač prykrijeme papierom na pečenie a znova ho zalisujeme pri tej istej teplote a tlaku.

Q:  Koľko praní vydrží na tričku potlač vytlačená digitálnou LED technológiou na tlačiarni OKI  Pro série s bielym tonerom?

A:  Pri jemnom parcom cykle naruby – potlačou vo vnútri – a teplote prania max. 30°C je to 30 – 40 praní. Pozn.  testované s transferovými papiermi zn. FOREVER.

Q:  Môžem hrnček s potlačou vytlačenej na tlačiarni OKI s bielym tonerom umývať v umývačke riadu?Strana 1 z 2, zobrazených 12 z 17

<< predchádzajúca | 1 | 2 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

 • FACEBOOK IKARO
 • TWITTER IKARO
 • YOUTUBE IKARO