Finančná
kalkulačka

Najnovšie články

IKARO opäť účastníkom benefičného bowlingového turnaja 

Po veľmi dobrej skúsenosti z minuloročného siedmeho ročníka sa náš tím IKARO rozhodol zúčastniť sa aj na tohtoročnom, ôsmom ročníku benefičného bowlingového turnaja o putovný pohár predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK).Pokračujeme v úspešnej akcii Bizhub 215 a prinášame Vám nový bonus 

Akciu Konica Minolta Bizhub 215 s bonusom sme ukončili. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Po úspešnej zimnej akcii, kde sme Vám navyše priniesli možnosť vybrať si jedno z troch prídavných zariadení za 1€ (viac o akcii), Vám prinášame úplne nový bonus.Ako vznikalo naše PF 2015 Poslednou koncoročnou aktivitou smerom k zákazníkom a partnerom našej firmy je obvykle PF-ko t.j. novoročný pozdrav, ktorý odovzdávame buď osobne, alebo formou e-mailu.

Kým po minulé roky príprava PF-ka v sebe zahŕňala predovšetkým prácu za počítačom, v tomto roku sme sa rozhodli pridať k tomu čosi navyše. Vytvorili sme netradičný pozdrav, ktorý Vám zároveň priblíži aktivity, ktorými, mimo bežných obchodných a servisných,

Mimoriadna akcia pokračuje! Rovnaká cena, novšie zariadenie. 

Nestihli ste akciu na zariadenie Konica Minolta Bizhub 283? Nezúfajte. Máme pre Vás novú akciu, ktorá si zachováva všetky podmienky predošlej akcie. Len do konca roka 2014.

Po veľmi úspešnej akcii na A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 283 (pozri akciu tu) prichádza naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s naším dlhoročným partnerom Konica Minolta, s mimoriadnou akciou, ktorá si zachováva všetky výhody predošlej akcie a to na novšie multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

Dovoľte nám preto, aby Vás oboznámili s výnimočnou 43% zľavou na (SR)A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

V praxi to znamená, že zariadenie s cenníkovou cenou 3.265€ s DPH, môžete teraz získať v mimoriadnej akciovej cene 1.843€ s DPH (1.536€ bez DPH). Nejedná sa pritom o používané alebo zánovné (demo) zariadenie - zariadenie je úplne nové a nepoužité, pričom sa na neho vzťahuje plná záruka.Koncoročná akcia na Konica Minolta Bizhub 215 

Úspešná akcia Konica Minolta Bizhub 215 pokračuje. A dokonca sme ju aj vylepšili.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Aby sme Vám rozhodovanie pre toto zariadenie ešte viac uľahčili, prinášame Vám k tejto akcii ešte jeden bonus.

IKARO kalendár 2015 

Čoraz väčšie množstvo spoločností upúšťa od bežnej papierovej podoby prezentácie svojej firmy, produktov a služieb, a čoraz viac úsilia pre prezentáciu prenechávajú internetu. Zakladajú internetové obchody kde umiestňujú svoje produkty s informáciami, čoraz viac píšu články alebo blogy o svojej firme a jej činnosti a taktiež stále väčšie množstvo peňazí na reklamu presúvajú do internetu. „Papierová“ prezentácia začína byť pre nich čoraz viac cudzia.Úspešne sme recertifikovali náš SMK podľa normy ISO EN 9001:2008 

Naša firme je od roku 2006 držiteľom certifikátu na systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001. Každoročne absolvujeme povinný audit, aby náš certifikát bol stále platný.
Podobne aj tento rok koncom októbra sme absolvovali kontrolný audit vykonaný auditorkou spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o., ktorý sme zvládli úspešne.
Náš systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky normy STN EN ISO 9001:2009 a je zavedený v oblasti

Predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky, predaj náhradných dielov a spotrebného materiálu, reprografické služby. Certifikát platí do 10. novembra 2015.

certifikát ISO 9001 od TUV SUDMimoriadna akcia na Konica Minolta Bizhub 283 

S radosťou Vám oznamujeme, že aj napriek vypredaniu všetkých skladových zásob na zariadenie KONICA MINOLTA Bizhub 283, ktoré bolo predmetom tejto akcie, sme vďaka pretrvávajúcemu záujmu z Vašej strany a ústretovosti výrobcu našli spôsob, ako myšlienku pôvodnej akcie zachovať. Týmto Vám ponúkame identické podmienky na novšie zariadenie rovnakej triedy KONICA MINOLTA Bizhub 224eViac informácii o akcii a zariadení nájdete tu.

Potrebujete profesionálne čiernobiele multifunkčné zariadenie formátu A3, ale zariadenia tejto triedy sú pre Vás finančne nedostupné? 

Naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s naším dlhoročným partnerom Konica Minolta, prichádza s mimoriadnou akciou, ktorá Vám ušetrí nemalé finančné zdroje z Vášho rozpočtu.
Dovoľte, aby Vás oboznámili s výnimočnou 53% zľavou na multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 283.

V praxi to znamená, že zariadenie s cenníkovou cenou 3.921€ s DPH, môžete teraz získať v mimoriadnej akciovej cene 1.843€ s DPH (1.536€ bez DPH). Nejedná sa pritom o používané alebo zánovné (demo) zariadenie - zariadenie je úplne nové a nepoužité, pričom sa na neho vzťahuje plná záruka.Servisný zásah do výrobného CNC stroja 

Minulý týždeň nás významná prešovská výrobná firma požiadala o servisný zásah do ich výrobného zariadenia - CNC stroja. Táto požiadavka bola pre nás veľkou výzvou, keďže takýto druh servisu nie je bežnou súčasťou pracovného týždňa našich servisných technikov.Ako dopadol náš tím IKARIA.SK na štafetovom behu? 

Prešov, 20. august 2014

Ako sme už minulý týždeň avizovali (článok), bežecký tím IKARIA.SK absolvoval tento víkend štafetový beh Od Tatier k Dunaju. Napriek vzniknutým problémom s jedným z áut tímu a nečakaným vypadnutím jedného z členov, nastúpili s pozitívnym elánom a chuťou zdolať celú cestu.Bežecký tím IKARIA.SK ide na svoju prvú štafetovú súťaž 

Prešov, 11. august 2014
To, že niektorí kolegovia z našej firmy aktívne športujú a behajú netreba veľmi predstavovať (viď. profil Igora Biláka).  Ale to, že vznikol bežecký tím nesúci názov nášho internetového obchodu IKARIA.SK už predstavovať treba. A dokonca už aj trénuje na súťaž.Tlač portrétu prezidenta Andreja Kisku 


Rozmer portrétu je 39x54cm. Jednotná cena je 5€/ks. O termíne dodania a kompletnej cene (s dopravou) Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom, na základe Vami vyplneného dotazníka nižšie na stránke.

Ak máte záujem o tlač portrétu v inom rozmere, prípadne máte akékoľvek ďalšie otázky, volajte 051/7724505 (oddelenie planografie) alebo píšte na planografia@ikaro.sk .Strana 3 z 12, zobrazených 12 z 136

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO