Finančná
kalkulačka

Najnovšie články

IKARO dodáva najnovší veľkoformátový HP Latex 370 

Technológia HP Latex sa na trhu objavila v roku 2008 s modelom L25500. Na trhu veľkoformátových tlačiarní znamenala technologický prelom a ukončenie dominancie vodou riediteľných atramentov. Po piatich rokoch uviedla spoločnosť HP novú radu označenú HP Latex 3xx, kde ide o ďalší zlom v oblasti veľkoformátovej tlače zvýšením kvality a všestrannosti, kompatibilitou s ďalšími materiálmi, znížením teploty zatvrdzovania a v neposlednom rade aj trendom k zdravotne nezávadným tlačovým výstupom.

Najnovší model HP Latex 370, ktorý za účelom zníženia prevádzkových nákladov využíva extra veľké 3-litrové atramenty, uvoľnilo HP do predaja 1.6.2015.

Spoločnosť IKARO bola na Slovensku prvou, ktorá si tento model záväzne objednala a na prelome júna a júla 2015 aj dodala zákazníkovi do košického regiónu.


Čistenie projektorov na školách počas letných prázdnin 

Pravidelné čistenie kopírovacích strojov už všetci berieme ako samozrejmosť a aj na potrebu prečistenia počítačov a notebookov si tiež občas spomenieme. Na čistenie projektorov sme si však ešte stále nezvykli, pritom už veľakrát sme mali v IKARE na servise nefunkčný projektor len z dôvodu, že bol príliš zanesený prachom, pričom cena opravy bola často prekvapivo vysoká vzhľadom na banálnosť jej príčiny.

Ak máte záujem predísť takýmto problémom a zároveň nenarušiť vyučovací proces, ponúkame vám prázdninové vyčistenie projektorov v termíne 29.6. - 28.8.2015, pričom naša služba v sebe zahŕňa:


 • výjazd na miesto
 • demontáž projektora
 • vyčistenie od prachu
 • montáž a nastavenie
 • test funkčnosti projektora

 
Cena služby je nasledovná
(Ceny sú s DPH)
Počet projektorov 1 ks 2-4 ks 5-8 ks 9+ ks
Cena za 1 ks 20€ 18€ 16€ 14€
Lokalita mesto Prešov
a Trebišov
okres Prešov, Sabinov a Trebišov prešovský
a košický kraj
Cena dopravy 5€ 15€ 35€


 
V prípade záujmu nás kontaktuje:
Prešov
tel.: 051 / 7724505
Trebišov
tel.: 056 / 7726058
e-mail: ikarotv@ikaro.sk

 IKARO predstavuje dvojičku najnovších OKI A4 čiernobielych tlačiarní ES4132dn a ES5112dn 

IKARO predstavuje najnovšie OKI A4 čiernobiele tlačiarne ES4132dn a ES5112dn
Úspešná, spoľahlivá a úsporná tlačiareň OKI ES4131dn vybavená osvedčenou a energeticky nenáročnou LED tlačovou technológiou sa dočkala svojho nástupníckeho modelu ES4132dn, ktorý Vám okrem obvyklých štandardov ES série ako je duplex či sieťová karta naviac prináša:
 
 
 • rýchlosť tlače 40 strán za minútu
 • priamu tlač z USB kľúča
 • vstavanú 3 GB eMMC pamäť
 • gigabitové sieťové pripojenie a možnosť bezdrôtového pripojenia
 • výnimočný toner na 10.500 strán, ktorý je súčasťou balenia strojaIKARO predstavuje dvojičku najnovších OKI A4 čiernobielych multifunkčných zariadení ES4192dn a ES5162dn 

Úspešné, spoľahlivé a úsporné zariadenia OKI ES4161dn a ES4191dn vybavené osvedčenou a energeticky nenáročnou LED tlačovou technológiou sa dočkali svojich nástupníckych modelov OKI ES4192dn a ES5162dn, ktoré  Vám okrem obvyklých štandardov ES série ako je RADF, duplex či sieťová karta naviac prinášajú:

 

 
 • faxovanie
 • ešte vyššiu rýchlosť tlače, kopírovania a skenovania
 • 7" farebný LCD displej s dotykovou obrazovkou pre jednoduchšie ovládanie
 • vstavanú 3 GB eMMC pamäť
 • bezdrôtové pripojenie (štandard pre model ES5162dn)
 • výnimočný toner na 10.500 strán, ktorý je súčasťou balenia strojaZákladná inštalácia Virtuálnej registračnej pokladnice 

Virtuálna registračná pokladnica (VRP) je alternatívou k skutočnej registračnej pokladnici pre podnikateľov, ktorí ju majú povinnosť používať od 1.apríla 2015
 

Táto bezplatná alternatíva, ktorú poskytuje a prevádzkuje Finančné riaditeľstvo SR, priťahuje pozornosť navyše tým, že podnikateľ nemusí viesť pokladničnú knihu, robiť denné a mesačné uzávierky, prípadne sa starať o jej autorizovaný servis. Jediným funkčným obmedzením je možnosť jej použitia iba za podmienky, že podnikateľ mesačne vydá maximálne 1 000 bločkov za všetky svoje predajné miesta dokopy.
 
Vzhľadom na predpokladaný veľký záujem sme pre záujemcov o VRP, ktorí by privítali technickú pomoc pri jej zavádzaní, pripravili službu „Základná inštalácia virtuálnej registračnej pokladnice“, ktorá v sebe zahŕňa:

-         výjazd na miesto inštalácie
-         nastavenie jedného zariadenia (počítač, notebook, tablet, smartphone) pre používanie VRP
-         vloženie položiek (do 25) do katalógu služieb a tovarov
-         nastavenie tlače dokladov
-         testovanie a predvedenie VRP spojené so základným zaškolením
-         5x telefonickú podporu do 30 dní od inštalácie
 
Cena služby je 30€ v rámci mesta Prešov a Trebišov, 40€ v rámci okresu Prešov a Trebišov prípadne dohodou pre iné miesta. Službu je možné zrealizovať až po príslušnej registrácii podnikateľa na Finančnej správe a pridelení kódu virtuálnej registračnej pokladnice.
 
Ceny sú uvedené s DPH, spoločnosť IKARO s.r.o. je platcom dane z pridanej hodnoty.V prípade záujmu nás kontaktujte:
     
Prešov:
tel.: 051 / 7724505
e-mail: pocitace@ikaro.sk
  Trebišov:
Tel.: 056 / 7726058
e-mail: ikarotv@ikaro.sk


Prečítajte si viac o virtuálnej pokladnici aj v článku online magazínu Trend.IKARO opäť účastníkom benefičného bowlingového turnaja 

Po veľmi dobrej skúsenosti z minuloročného siedmeho ročníka sa náš tím IKARO rozhodol zúčastniť sa aj na tohtoročnom, ôsmom ročníku benefičného bowlingového turnaja o putovný pohár predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK).Pokračujeme v úspešnej akcii Bizhub 215 a prinášame Vám nový bonus 

Akciu Konica Minolta Bizhub 215 s bonusom sme ukončili. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Po úspešnej zimnej akcii, kde sme Vám navyše priniesli možnosť vybrať si jedno z troch prídavných zariadení za 1€ (viac o akcii), Vám prinášame úplne nový bonus.Ako vznikalo naše PF 2015 Poslednou koncoročnou aktivitou smerom k zákazníkom a partnerom našej firmy je obvykle PF-ko t.j. novoročný pozdrav, ktorý odovzdávame buď osobne, alebo formou e-mailu.

Kým po minulé roky príprava PF-ka v sebe zahŕňala predovšetkým prácu za počítačom, v tomto roku sme sa rozhodli pridať k tomu čosi navyše. Vytvorili sme netradičný pozdrav, ktorý Vám zároveň priblíži aktivity, ktorými, mimo bežných obchodných a servisných,

Mimoriadna akcia pokračuje! Rovnaká cena, novšie zariadenie. 

Nestihli ste akciu na zariadenie Konica Minolta Bizhub 283? Nezúfajte. Máme pre Vás novú akciu, ktorá si zachováva všetky podmienky predošlej akcie. Len do konca roka 2014.

Po veľmi úspešnej akcii na A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 283 (pozri akciu tu) prichádza naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s naším dlhoročným partnerom Konica Minolta, s mimoriadnou akciou, ktorá si zachováva všetky výhody predošlej akcie a to na novšie multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

Dovoľte nám preto, aby Vás oboznámili s výnimočnou 43% zľavou na (SR)A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

V praxi to znamená, že zariadenie s cenníkovou cenou 3.265€ s DPH, môžete teraz získať v mimoriadnej akciovej cene 1.843€ s DPH (1.536€ bez DPH). Nejedná sa pritom o používané alebo zánovné (demo) zariadenie - zariadenie je úplne nové a nepoužité, pričom sa na neho vzťahuje plná záruka.Koncoročná akcia na Konica Minolta Bizhub 215 

Úspešná akcia Konica Minolta Bizhub 215 pokračuje. A dokonca sme ju aj vylepšili.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Aby sme Vám rozhodovanie pre toto zariadenie ešte viac uľahčili, prinášame Vám k tejto akcii ešte jeden bonus.

IKARO kalendár 2015 

Čoraz väčšie množstvo spoločností upúšťa od bežnej papierovej podoby prezentácie svojej firmy, produktov a služieb, a čoraz viac úsilia pre prezentáciu prenechávajú internetu. Zakladajú internetové obchody kde umiestňujú svoje produkty s informáciami, čoraz viac píšu články alebo blogy o svojej firme a jej činnosti a taktiež stále väčšie množstvo peňazí na reklamu presúvajú do internetu. „Papierová“ prezentácia začína byť pre nich čoraz viac cudzia.Úspešne sme recertifikovali náš SMK podľa normy ISO EN 9001:2008 

Naša firme je od roku 2006 držiteľom certifikátu na systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001. Každoročne absolvujeme povinný audit, aby náš certifikát bol stále platný.
Podobne aj tento rok koncom októbra sme absolvovali kontrolný audit vykonaný auditorkou spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o., ktorý sme zvládli úspešne.
Náš systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky normy STN EN ISO 9001:2009 a je zavedený v oblasti

Predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky, predaj náhradných dielov a spotrebného materiálu, reprografické služby. Certifikát platí do 10. novembra 2015.

certifikát ISO 9001 od TUV SUDStrana 3 z 12, zobrazených 12 z 136

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

 • FACEBOOK IKARO
 • TWITTER IKARO
 • YOUTUBE IKARO