Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (23)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru

Počet portov (6)




<< << | | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | | >> >>
Dostupnosť:
Cena s DPH27,43 €
Cena bez DPH 22,86 €
Dostupnosť:
Cena s DPH27,50 €
Cena bez DPH 22,92 €
TP-Link TL-SG108E 8x Gigabit Easy Smart Switch OVERVIEW The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small ...
Dostupnosť:
Cena s DPH28,61 €
Cena bez DPH 23,84 €

Switch 16x 10/100Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 13" i 19", redukce součástí, 4K MAC adresy, přepínací kapacita 3,2Gb/s. Zcela tichý bez ventilátorů. Součástí ...
Dostupnosť:
Cena s DPH29,28 €
Cena bez DPH 24,40 €
OVERVIEW Instant Connectivity with Reliable Performance The NETGEAR ProSAFE® Fast Ethernet Unmanaged Switch series helps businesses cost-effectively expand their ...
Dostupnosť:
Cena s DPH29,45 €
Cena bez DPH 24,54 €
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ...
Dostupnosť:
Cena s DPH30,11 €
Cena bez DPH 25,09 €

OVERVIEW The NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to small offices and home/offices. They are easy to use, ...
Dostupnosť:
Cena s DPH30,44 €
Cena bez DPH 25,37 €
NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches poskytují snadné a cenově dostupné síťové připojení pro malé kanceláře a domácnosti. Jsou snadno ovladatelné, spolehlivé a ...
Dostupnosť:
Cena s DPH30,53 €
Cena bez DPH 25,44 €
J9792A Přehled Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nespravovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné ...
Dostupnosť:
Cena s DPH31,04 €
Cena bez DPH 25,86 €

8mi portový gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Autonegace. Ochrana proti přepětí 4000V. Propustnost 16Gb/s. Kovové provedení. Desktop nebo montáž na ...
Dostupnosť:
Cena s DPH31,12 €
Cena bez DPH 25,93 €
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NETGEAR kompatibilní, DMI diagnostika
Dostupnosť:
Cena s DPH31,37 €
Cena bez DPH 26,14 €
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ...
Dostupnosť:
Cena s DPH31,46 €
Cena bez DPH 26,22 €


<< << | | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete