Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (10)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru

Rozhraní karty (2)




<< << | | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | | >> >>
Mellanox MCX515A-CCAT ConnectX-5 EN Network Interface Card 100GbE Single-Port QSFP28 PCIe3.0 x16 Tall Bracket ROHS R6 Mellanox ConnectX-5 Single/Dual-Port Adapters ...
Dostupnosť:
Cena s DPH889,91 €
Cena bez DPH 741,59 €
-Essentials Status Launched Launch Date Q3'09 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type SMF up to 10km Bracket Height Low Profile & Full Height TDP ...
Dostupnosť:
Cena s DPH911,66 €
Cena bez DPH 759,72 €
Mellanox MCX515A-CCAT ConnectX-5 EN Network Interface Card 100GbE Single-Port QSFP28 PCIe3.0 x16 Tall Bracket ROHS R6 Mellanox ConnectX-5 Single/Dual-Port Adapters ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1 034,68 €
Cena bez DPH 862,24 €

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001
Dostupnosť:
Cena s DPH1 054,47 €
Cena bez DPH 878,72 €
NetEffect® NE020 10Gb Accelerated Ethernet Adapters – SFP+ SR & DA
Dostupnosť:
Cena s DPH1 063,99 €
Cena bez DPH 886,66 €
NetEffect® NE020 10Gb Accelerated Ethernet Adapters – CX4
Dostupnosť:
Cena s DPH1 192,71 €
Cena bez DPH 993,92 €

Dostupnosť:
Cena s DPH1 215,23 €
Cena bez DPH 1 012,69 €
NetEffect® NE020 10Gb Accelerated Ethernet Adapters – SFP+ SR
Dostupnosť:
Cena s DPH1 596,64 €
Cena bez DPH 1 330,54 €
Zyxel VLC1348G-53 VDSL2 over ISDN Line Card 48-Port VDSL2 17a Annex B Line Card with ADSL2+ Fallback Feature
Dostupnosť:
Cena s DPH3 051,23 €
Cena bez DPH 2 542,69 €

Dostupnosť:
Cena s DPH3 621,44 €
Cena bez DPH 3 017,87 €
Intel® 10 Gigabit XF LR Server Adapter
Dostupnosť:
Cena s DPH3 697,68 €
Cena bez DPH 3 081,40 €
Host Adapters Designed specifically for High Performance Computing (HPC) applications, the Intel® True Scale Fabric Host Adapter 7300 Series delivers exceptional ...
Dostupnosť:
Cena s DPH3 767,21 €
Cena bez DPH 3 139,34 €


<< << | | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete